Nowa książka Permakulturnika już wkrótce w sprzedaży i możliwość przekazywania darowizny

Może jesteś Czytelnikiem tego bloga od dłuższego czasu, może zastanawiasz się czy warto wykupić dostęp do dodatkowej treści…Może rozważasz czy ta wiedzę, którą się dzielę np. we wpisie o tym jaki skład powinna mieć gleba by móc wydawać najzdrowsze i  leczące raka owoce i warzywa jest warta tych 29,99 lub 49,99 zł.

By rozwiać Twoje wątpliwości postanowiłem dodać pakietu premium (będę musiał wymyślić jakąś lepszą nazwę dla tego) tam  moją nową książkę, gdy tylko się ukaże.

 

Fertilizer.For.Free.Cover.FNL

Myślę, że w ciągu miesiąca powinna być w sprzedaży. Myślę, to może niezbyt dobre słowo. Musi być w sprzedaży w ciągu miesiąca, bo jeśli nie będzie to Wasz ukochany Permakulturnik będzie zmuszony do jedzenia trawy i wietnamskiego ryżu. I to nie z racji zdrowotnych a przymusu! Także nie daj Permakulturnikowi stracić masy mięśniowej, tylko czym prędzej idź wykupić dostęp do treści dodatkowej… A jak wiedzą Ci co mają wykupiony dostęp, trawa z racji kiepskiej jakości tropikalnej gleby w tropikach ma wyjątkowo małą wartość odżywcza…

W ciągu miesiąca też powinna pojawić się w strefie płatnego dostępu do pobrania za darmo, dla osób mających wykupiony dostęp… Dla wszystkich innych będzie można ją kupić na Amazonie (w formacie na Kindle) oraz na eJunkie itd. za 10$ 9,99$, także wartość dostępu premium zwróci się praktycznie od razu.

O czym jest nowa książka Permakulturnika?

Jak tytuł wskazuje traktuje o biologicznym wiązaniu azotu i tym jak uczynić je bardziej wydajnym. Ma to szereg korzyści począwszy od tych finansowych – można ograniczyć lub nawet wyeliminować koszty syntetycznych nawozów azotowych, ale przyczynić się do poprawy środowiska, bo nawozy sztuczne są ze swej natury wykorzystywane dość nieefektywnie, więc przenikają do wód powierzchniowych i gruntowych. Największą korzyść odniosą z niej rolnicy, ale i osobom uprawiającym ogród na własne potrzeby ułatwi zrozumienie procesu biologicznego wiązania azotu.

Przekaż darowiznę Permakulturnikow

Jak nie chcesz wykupić dostępu możesz też przekazać Permakulturnikowi darowiznę. Potrzebuję jeszcze łącznie 2300zł by mój plan światowej dominacji się powiódł.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze (a w czym możecie mi bardzo pomóc wykupując dostęp, korzystając z moich usług lub wpłacając darowiznę), to za około miesiąc – półtorej będę w stanie zatrudnić 2 pracowników (sekretarkę/korektora oraz grafika), którzy będą dla mnie pracować na pełen etat, co drastycznie poprawi jakość i ilość treści publikowanej również za darmo na tej stronie.

NIE JEST WYMAGANE POSIADANIE KONTA PAYPAL BY WYKUPIĆ DOSTĘP DO TREŚCI DODATKOWEJ LUB WPŁACIĆ DAROWIZNĘ

Osobom wspierającym mnie serdecznie dziękuję! Jeśli ktoś nie jest w stanie wspomóc mnie pieniężnie, może pomóc mi udostępniając ten post na facebooku, lajkując go, udostępniając itd.. Za wszelką pomoc będę ogromnie wdzięczny!

 

Related Post

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *