Fertilizer for Free: How to make the most from biological nitrogen fixation już w sprzedaży…

Z małym opóźnieniem, ale jednak wyszła moja książka Fertilizer for Free: How to make the most from biological nitrogen fixation.  Jak tytuł sugeruje opowiada o tym jak uczynić proces biologicznego wiązania azotu z powietrza bardziej wydajnym. Działanie to osiąga się głównie poprzez usunięcie czynników, które mogą obniżać wydajność biologicznego wiązania azotu. Zimą/wiosną pewnie ukaże się tłumaczenie na polski (które również będzie dostępne w strefie premium).

Osoby posiadające dostęp premium mogą ją sobie ściągnąć, w strefie treści płatnej. Jeśli czujesz niechęć do wydawania pieniędzy na dostęp do dodatkowej treści, bo z jakiegoś powodu uważasz, że wszystko powinno być za darmo, to zapraszam na stronę Fertilizer for Free: How to make the most from biological nitrogen fixation by Wojciech Majda, gdzie można zakupić ebooka.
Fertilizer For Free: How to make the most from Biological Nitrogen Fixation by Wojciech Majda

Wszyscy, którzy książkę nabędą są proszeni o nie umieszczanie jej chociaż przez pół roku na torrentach czy innych chomikach – dajcie człowiekowi zarobić zwłaszcza, że (jeszcze, jeszcze) na bogatego nie trafiło, chociaż po prawdzie moja przyszłość jawi się w bardzo kolorowych barwach (tęczowo-różowych) ;), ale to dopiero przyszłość, a ja jeść (i karmić biedne dziewczęta) muszę…

[betteroffer]To tylko fragment tekstu. Aby uzyskać dostęp do całości, kliknij w przycisk Kup teraz.[/betteroffer][betterpay amount=”49.99″ button=”http://permakultura.net/wp-content/uploads/2014/10/snapshot.jpg” description=”Dostęp do treści” validity=”365″ validity_unit=”d” ids=”0″]

 

Ebooka można ściągnąć pod tym linkiem:
Fertilizer for Free[/betterpay]

Related Post

Comments

  1. lebiodka says

    czyli najpierw premium, a później jeszcze e-book?. Umieram z ciekawości, a po angielsku czytam wolno…. zanim skończę czytać będzie już po polsku i środek lata.:).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *