Polityka komentarzy

Witam,

właśnie wszedłeś do mojego zakątka internetu na którym obowiązują moje zasady. Są dosyć proste, ich nieprzestrzeganie może się wiązać z wykasowaniem komentarza:

  1. Z racji ilości spamu, która przechodziła przez filtry antyspamowe zostałem zmuszony wprowadzić moderację – pierwszy komentarz z danego adresu IP musi zostać zatwierdzony przeze mnie ręcznie. Cierpliwości prawdopodobnie wkrótce się pojawi. Podobnie jest z komentarzami zawierającymi więcej niż 5 linków.
  2. Ja tu jestem gospodarzem, więc należy się mi minimum szacunku. Czy masz w zwyczaju wchodzić do czyjegoś domu i srać na środku salonu? Jeśli jesteś tego typu człowiekiem to nie chcę Cię w moim życiu. Staraj się ograniczyć wulgaryzmy do niezbędnego minimum.
  3. Proszę trzymać się tematycznie wpisu i najlepiej komentować pod adekwatnym wpisem.
  4. Nie mam nic przeciwko temu byś umieścił/a link do swojej strony internetowej w odpowiednim polu formularza do komentowania, podpisuj się jednak swoim imienin/nickiem a nie nazwą produktu np. jak „Super tanie lewatywy Białystok”.
  5. Lubię merytoryczną dyskusję. Chcę by Komentatorzy wskazywali mi, że gdzieś popełniłem błąd, że nie mam racji. To sprawia, że już się w danej kwestii nie mylę, staję się mądrzejszy  i moja miłość własna mając ku temu obiektywne powody rośnie jeszcze bardziej.
  6. Co się tyczy 4 punktu, dobrze by było, gdybyś był w swej krytyce konkretny. Gdy popełniam wpis na 2000-3000 słów i napiszesz „że się mylę” nie podając szczegółów to jesteś trochę niewiarygodny i/lub nieuczciwy intelektualnie. No i czyż nie jest po chrześcijańsku uświadomić bliźniemu, że zbłądził i naprowadzić go na dobrą drogę?
  7. Stwierdzenie, że mam małego penisa, krzywy ryj czy mieszkam z mamusią nie jest merytorycznym komentarzem… Poza tym dwa z tych trzech stwierdzeń są zupełnie nieprawdziwe!